HAKKIMIZDA

Her zaman yanıızda...

Empati Organizasyon 2005 yılında Karadeniz Bölgesinde Gerçekleşen Organizasyonlara Hizmet ve Destek Sağlamak Amacı ile Genel Koordinatör Savaş GÖMEÇ Tarafından Kurulmuş ve Kısa Sürede Sektör Tarafından Yüksek Kabul görmüş bir Organizasyon Şirketidir.

Amacımız En Kısa Zamanda Profesyonel ve Kaliteli Hizmeti Ekonomik Şartlarda Siz Değerli Müşterilerimize Sunmaktır. Deneyimli Personelimiz Kalite Standartlarıyla Donatılmış Teknik Alt Yapımız ile Türkiye Genelinde 2005-2015 Yılları Arasında 1000’in Üzerinde Çalışma ve Organizasyona İmza Atmanın Haklı Gururunu Yaşıyoruz.

2010 yılında Şirketimize Kattığımız Medya Planlama bölümü ile de indoor ve outdoor olmak üzere birçok Kurumsal Şirketinde Medya Planlama ve Reklam Çalışmalarını yaparak bütçelerini yönetmekteyiz.

Organizasyonlarında Bizleri Tercih Eden ve Tercih edecek olan Siz Değerli Firma ve Markalarımıza; Ayrıca Muhteşem Organizasyonlarınızı Gerçekleştirirken Destek Aldığımız Profesyonel Çözüm Ortaklarımıza Teşekkür Ediyoruz.

SAVAŞ GÖMEÇ

  • KURUCU
  • Kurucumuz Savaş GÖMEÇ 1978 Çarşamba doğumludur. Restaurant işletmeciliği, otel genel müdür yardımcılığı gibi hizmet sektöründe farklı görevlerde bulunmuş Karadeniz Teknik Üniversitesi Müzik Öğretmenliği programını bitirdikten sonra Trabzon ilinde organizasyonlar gerçekleştirmiştir. Ardından 2005 yılında Samsun’da EMPATİOrganizasyon ve Medya Planlama şirketini kurmuştur.
  • Mesleği ile ilgili bir çok programda eğitim görmüş ve sertifika almıştır; küçük büyük 1000 e yakın organizasyonu yönetmiştir. "Türkiye Genç İşadamları Konfederasyonuna bağlı Karadeniz Genç İşadamları Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi, Samsun Genç İşadamları Derneği Yönetim Kurulu Üyesi, Çarşambalılar Haberleşme ve Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmakta ve Samsun Yelken Kulüp ve Samsun Tenis ve ihtisas Klübü Üyelikleri bulunmaktadır."

DORUKHAN KEMAL KAPTANOĞLU

  • YÖNETİCİ MÜDÜR
  • Dorukhan Kemal KAPTANOĞLU 1982 ‘de Samsunda doğdu. İstanbul Üniversitesi Orman Mühendisliği Bölümünde okudu. Profesyonel İş Hayatına 2000 yılında başlayan Kaptanoğlu, geçen 15 yıl içinde Nutricia, LG, PARO, İddaa gibi birçok ulusal ve uluslararası markanın, yöneticilik kadrolarında görev aldı. 2012 yılından bu yana, Empati Organizasyon ve Medya Planlama Şirketi, Yönetici Müdürü olarak görev alan Kaptanoğlu, halen Anadolu Üniversitesi Fotoğrafçılık ve Kameramanlık bölümünde de okumaktadır.

TANITIM FİLMİ

Empati Organizasyon Tanıtım Filmi